Karrier – Controlling tanácsadó

Dinamikus fejlődésünk titka, hogy olyan Csapatban dolgozunk, ahol mindenki küldetésének tekinti a hazai építőipar fejlesztését, hatékonyabbá tételét. Büszkék vagyunk arra, hogy mérnöki és gazdálkodási szemlélettel rendelkező Tanácsadóink és Fejlesztőink vannak, akik mindig nyitottak az új dolgokra és a töretlen fejlődés és fejlesztés hívei. Ha szívesen csatlakoznál Hozzánk, tekintsd meg részletesebben aktuális állásajánlatunkat:

Controlling tanácsadó

Project Control Expert Kft.

Cégünk piacvezető az építőipari projekt controlling tanácsadás területén, emellett cégszintű controlling szolgáltatást is biztosít. Tevékenységi körünkbe tartoznak a controlling rendszerek kialakításának szolgálatában a folyamatos informatikai fejlesztések is. Küldetésünk saját módszertanunk és szakértelmünk képviselete.

Teljes munkaidő

Építőipari projekt- és cégszintű controlling feladatok előkészítése. Elemzések, összehasonlítások, üzleti tervek és jelentések készítésének támogatása, havi ripoltálási rendszer fejlesztése. Havi, negyedéves, éves zárásban való aktív részvétel.

Felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk.

  • Magas felhasználói szintű MS Office ismeretek (kiváltképp excel)
  • Határozottság, szervezőkészség, irányítókészség, problémamegoldó készség
  • Kezdeményezőkészség, fejlesztő hozzáállás
  • Magas szintű kommunikációs és együttműködési készség

Nem

Minimum 3 év controller munkakörben szerzett tapasztalat

Az alábbi vállalatirányítási rendszerek ismerete:

  • LIBRA
  • IFS
  • PDE

Megegyezés szerint

Budapest, XIII. kerület

Megállapodást követően azonnal

  • Karrierlehetőség egy fiatal és innovatív csapatban.
  • Részvétel nagy volumenű építőipari projektek controlling rendszerének működtetésében.
  • Folyamatos képzési rendszer, valamint tanulási lehetőség egy széles körű műszaki és gazdasági tapasztalattal rendelkező vállalattól.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje meg szakmai önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével együtt az alábbi email címre: ngaspari@procon-x.hu